Drogi seniorze, czy chciałbyś każdego dnia spędzać ciekawie i aktywnie czas dbając o swoje zdrowie? Czy chciałbyś spędzić dłuższy czas lub zamieszkać w pięknym, malowniczym, górskim otoczeniu jakim jest Uzdrowisko Ustroń? Mieszkasz sam, nie masz możliwości na codzienną rehabilitację w swojej miejscowości, brakuje Ci kontaktu z ludźmi, nie masz już na tyle energii na codzienne porządki i gotowanie?

To ta oferta jest skierowana dokładnie z myślą o Tobie. U nas odnajdziesz rodzinny klimat, dobre jedzenie oraz dodatkowo postawimy Cię na nogi, dzięki czemu zyskasz nową energię do życia!

Z myślą o pacjentach, którzy szukają dłuższych pobytów lub zakwaterowań, są samodzielni, lecz nie wrócili jeszcze do pełni zdrowia i sprawności fizycznej przygotowaliśmy specjalny program rehabilitacji długoterminowej powyżej 30 dni.

Oferujemy Państwu indywidualnie dostosowany czas pobytu rehabilitacyjnego (wg zawartej umowy) w naszym Sanatorium ukierunkowany na poprawę wydolności wysiłkowej i krążeniowej, poprawę sprawności oddechowej, siły mięśniowej i ogólnej sprawności fizycznej oraz wsparcie zdrowia psychicznego.

Pobyt obejmuje:

- Wstępne oraz comiesięczne badanie lekarskie przez lekarza specjalistę (rehabilitacji ruchowej, neurologa lub pulmonologa)

- 2 zabiegi dziennie (w tygodniu), w tym:  zabiegi z zakresu kinezyterapii (gimnastyka oddechowa, ogólnousprawniająca i dyskowa), aparaty do ćwiczeń oddechowych, zabiegi inhalacji, tlenoterapii, hydroterapii, fizykoterapii i balneoterapii. Zabiegi zlecane zostają indywidualnie wg zaleceń lekarskich lub fizjoterapeutycznych

- zakwaterowanie w pokoju 1 lub 2 osobowym

- wyżywienie – 3 posiłki dziennie

- wybór diety podstawowa, lekkostrawna lub cukrzycowa

- opieka pielęgniarska całodobowa (dyżurka 24/h)

- wieczorki taneczne w kawiarni Malwa, ogniska – w sezonie letnim, opcjonalnie wycieczki z biurem podróży „Watra”


Ponadto oferujemy Państwu:

- pokoje z balkonem i widokiem na Ustroń i góry

- pokoje wyposażone w system przywoławczy (alarmowy)

- bezpłatny dostęp do interentu WiFi

- wypożyczenie kijków do nordic walking

- biblioteka

- czajnik w pokojuOferowana cena za osobodzień pobytu wynosi:

Pokój 1 osobowy 185 zł
Pokój 2 osobowy 150 zł

Pobyt powyżej 3 miesięcy otrzymuje 5% rabat


Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji!

tel.: 33 479 05 05

e-mail: biuro-malwa@sanatorium-malwa.com


Dodatkowe informacje:

- cena pobytu nie obejmuje opłaty uzdrowiskowej, którą należy opłacić w dniu przyjazdu wg stawki obowiązującej w 2024 r.

- doba hotelowa w sanatorium rozpoczyna się od godz. 13:00 w dniu zameldowania – obiadem, a kończy o godz. 10:00 w dniu wymeldowania - śniadaniem

- W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail z recepcją pod podanymi numerami telefonu Po dokonaniu rezerwacji należy w ciągu 7 dni dokonać wpłaty zaliczki na pobyt rehabilitacyjny w wysokości 500,00 zł od osoby (brak zaliczki w wyznaczonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji).

W przypadku rezygnacji z pobytu zaliczka jest bezzwrotna.

- Opłata za pobyt dłuższy niż 30 dni może być dokonywana cyklicznie min. 5 dni przed rozpoczęciem kolejnego okresu pobytu

- Dodatkowe zabiegi rehabilitacyjne i masaże płatne wg obowiązującego cennika (pod warunkiem braku przeciwwskazań lekarskich)

niewykorzystanie któregokolwiek elementu wchodzącego w skład pobytu nie powoduje zmniejszenia jego wartości

- wpłatę można dokonać przekazem pocztowym, wpłacić na rachunek bankowy lub osobiście w recepcji Sanatorium


Dane do wpłat zaliczek:
Sanatorium Uzdrowiskowe „MALWA” Sp. z o.o.
ul. Szpitalna 45, 43-450 Ustroń
Tytułem:
Imię i Nazwisko,
Nr rachunku: 91 8113 0007 2001 0041 2975 0001
Bank Spółdzielczy w Cieszynie


Copyright 2024 © by VR7. All rights reserved. Powered by Batflat.